gökkuşağı

6 Temmuz 2013 Cumartesi

23 olmak...Evet bir yıl daha yaşlandım ve 23 oldum bugün... Neden her doğum günümde üstüme böyle bir yalnızlık çöküyor??? 
22 yaş benim için çokta iyi geçmedi aslında, umarım 23 öyle olmaz.. Belki 23 sayısının gizemi bana şans getirir? Ne dersiniz? (Şaka şaka korkmayın daha sadece sayılara inanacak kadar umutsuzluğa düşmedim ^^)
Doğum günleri neden bu kadar sıkıcı?? Bloğumun doğum gününü de kutlamadım, öylesine geldi geçti.. :(( Ne kadar kötü bir sahibin var bloğum, bak senin doğum gününü bile coşkulu bir yazıyla kutlamadı.. Ama olsun sen beni biliyorsun, yeter bu bana...
Ne kadar coşkulu,mutlu bir doğum günü yazısı yazmak istesem de içimden kelimeler böyle dökülüyor, ne yapayım? Bugün beni böyle idare edeceksiniz... ^^ 


6. yaşının doğum günü kutlamasını yapmadılar diye bir hafta boyunca anne ve babasıyla " Bana doğum günü yapmadınız, 5 yaşında kaldım ben!!! " diye kavga eden ve sonunda geçte olsa doğum günü kutlaması yaptırıp pastasını üflerken " iyi ki doğdum beeennn!!! " diye bağırarak kendimi kutlayan kızdım ben.. Şimdi niye böyle oldu..???

Bugünlük bu kadar yeter... Kendime doğum günü kutlaması yapıyorum hemde Tablo'nun "Fevers End" albümünü dinleyerek... Hadi sizde açın birlikte dinleyelim...

" Seviliyorsun diye sevemezsin her zaman..
Zaman akıyor diye geçmez hiçbir şey..
Nefes alıyorsun diye tutunmazsın yaşama..."
(TABLO - TOMORROW)


Düzeni bozmamak lazım, değil mi?? Hadi EfeKızı nasıldı?

" İyi ki doğdum Beeeeeeeeennnn!!! "


10 yorum:

 1. İyi ki doğdun canım, hepimizin hayatında bazı seneler zor geçiyor umarım bu yaşın sana mutluluk getirir, asla umutsuzluğa kapılma, nice yıllara :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bütün kalbimle Amiiinn diyorum, Çok teşekkür ederim :D Yılmak yok Fighting!! :D

   Sil
 2. Doğum günün kutlu olsun. ^^ Umarım kısa zamanda yalnızlık hissinden kurtulursun. *-*

  YanıtlaSil
 3. doğum günü yapmadınız, 5 yaşımda kaldım ben :) ah, çok tatlı :) doğum günün kutlu olsun, ben başkalarının doğum günlerini çok seviyorum ama kendiminkini pek sevmiyorum nedense :) ağlamaklı oluyorum o gün hep :) yeni yaşının hep mutluluk getirmesini dilerim sana :)

  YanıtlaSil
 4. Herkesin hayatında vardır zor geçirdiği dönemler umarım 23. yılında dilediğin gibi bir yıl geçirirsin :)
  Chingum baya bi geç kaldım özür diliyorum senden fark etmemiştim kusura bakma lütfen ^^
  Komşum totoroyu da benzetmen süper olmuş! İyiki doğdun seen, iyi ki açtın bu blogu. Saengil chuka hamnidaaa saengil chuka hamnidaa dangsin-ege haengboghan saeng-il !!! MUTLU YILLAR!!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çooook teşekkür ederim Chingum,çok mutlu ettin beni ^^ Çok özlettin kendini Şevval ;) :D

   Sil
 5. Yanıtlar
  1. çook teşekkür ederim ^^ bekleyen mimlerimle birlikte bunu da cevaplayacağım inşallah :D :D

   Sil

"Benim en sevdiğim söz Senden duyduğum ben'dir."
Özdemir Asaf