gökkuşağı

3 Temmuz 2012 Salı

KİTAPLARIM GELDİİİ :D

       Kitaplarım, canlarım, tatlılarım geldiii.Hepsi Burada dan sipariş ettiğim kitaplarım geldi sonunda, Normalde internette alışveriş yapmayı sevmem özelliklede kitap alışverişini; onlara dokunmadan, bakmadan, azıcık içini açıp okumadan, sahiplenmeden, ilk sayfa kokusunu duymadan ( ne kadar çok şey sıraladım değil mi?  ) kitap alışverişi yapınca bir şeyler eksik geliyor bana ama ne yapayım? Uzun zamandır daha doğrusu çalışmaya başladığımdan beridir işten başka hayatım kalmadı uzun zamandır kırtasiyeye, kitabevine, sahaflara gidemiyorum ( ayy oturup ağlayacağım şimdi!!! ) Oysa ki üniveristede öyle miydim ya! param olmasa bile sırf yeni gelen kitapların kokusu için, azcık ordan burdan kitaplara göz gezdirip gizli gizli okumak için bile dükkan dükkan dolaştığımı bilirim şu sıralar da iyice koydu kırtasiye yolunu özledim ah ahh neyse bu mutlu günde dertlenmeyeceğim biliyorum ki o kitap, kırtasiye, defter, silgi, kalem, dvd, cd, film, sinema günlerim yeniden gelecek işte o zamana kadar kendimi internetten alışveriş yaparak bir nebze olsun rahatlatıyorum ( ayy bu kız DELİ dediğinizi duyar gibiyim! )
       İşte canlarım, yenilerim; okumaya hangisinden başlasam acaba??? İkiside Kütüphanemde yerlerini aldılar
Okuduğum zaman ikisininde kritiğini yaparım mutlaka, o günü bekleyin :D

1.HARUKİ MURAKAMİ 'nin 1Q84 adlı romanı;

1Q84 'ü uzun zamandır okumayı istiyordum, kitap biraz kalın yanımda taşıyamacağım için büyük ihtimalle evde okuyabilirim.

2. LEWİS CAROLL' un o ünlü ALİCE HARİKALAR DİYARINDA romanı;

Ahh sonunda kavuşabildim Alice' e, mutlaka kütüphanemde bulunmasını istediklerimden biriydi eklemiş oldum.Secret Garden' da gördüğümden beridir aklımdaydı. ( Elimde olsa Secret Garden daki basımı da elimde bulundurmak istiyorum, Korece olsun farketmez benim için :) )


BOL KİTAPLI GÜNLER HERKESEEE ;D

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

"Benim en sevdiğim söz Senden duyduğum ben'dir."
Özdemir Asaf