gökkuşağı

15 Ocak 2016 Cuma

Dizi Tavsiyesi: "Heart to Heart"

Selam canlar!! Görüşmeyeli uzun zaman oldu, özlediniz mi beni?? :P Bir kaç aydır hiç boş vaktim olmadığı için doğru düzgün ilgilenemedim bloğumla.. Sizi bilmem ama inanın ben çok özledim!! ^^
Bugün size izlemekten büyük keyif aldığım bir diziyi tanıtmaya geldim. Sırada yazıya dökülmeyi bekleyen bir sürü dizi var ama neden bilmem bugün beni kendine çeken: Heart to Heart oldu ;) Aslında nedeni belli; bir o kadar samimi ve bir o kadar güzel bir yapım ;) Eminim sizde çok beğeneceksiniz ;) 


Evet gelelim dizimizin konusuna! Elimden geldiğince spoiler vermeden anlatmaya çalışacağım, hadi bakalım başlayalım! :D Heart to Heart'ın başrollerinde 2 sevdiğim oyuncu yer alıyor.
Cha Hong Do karakterini canlandıran Choi Kang Hee ^^
 
ve
Ko Yi Seok karakterini canlandıran Chun Jung Myung ^^

Cha Hong Do kendisine bakan büyükannesini kaybettikten sonra yalnız kalmış, insan korkusu olan ve aşırı derecede kızaran bir yüze sahip kızımız çeşitli olaylar üzerine kendisiyle bile sorunlu bir psikiyatrist olan Ko Yi Seok'la karşılaşır. Cha Hong Do kafasından hiç çıkarmadığı kaskı, kitapları, televizyonu ve bitkileriyle birlikte mutlu mesuttur ama tabi ki yaşaması için para gereklidir. Bu yüzden kılık değiştirerek dışarı hayata adım atar ve kendine yaşlı bir nine olarak iş bulur. Böylelikle diğer insanlarla ilişki kurmadan yaşamaya alışmıştır ki kendini beğenmiş Ko Yi Seok onu rahat bırakmayacaktır. :D Ve tabi ki sonra aşk ikisininde peşini bırakmayacaktır ;) Böyle garip iki karakterin aşkı nasıl mı olur dersiniz?? 
Bazen birbirlerinin boğazını sıkarak :D


Bazen de sımsıkı sarılarak :D


Ben bu ikiliye tek kelimeyle bayıldım. Karakterlerin özellikleri ve oyuncuların uyumu gerçekten müthişti!! Böyle olunca keyifle izlenecek bir dizi çıkmış ortaya... Yeri geldiğinde gülümseten yeri geldiğinde ağlatan, içten, samimi bir dizi izlemek isterseniz hiç vakit kaybetmeyin derim. İnanın bana 16 bölüm yetmedi, dizi bitince boşluğa düştüm :( Birde bir şikayetim var ki Chun Jun Myung'u dizilerde daha çok görmek istiyorum ya :D Burdan Koreli dizi yapımcılarına sesleniyorum!! Şu bakışlarıyla delip geçen adamı lütfen daha çok görmemize izin verin!! :D ahahah :D  
Şimdilik bu kadar canlar, yeni bir yazıda görüşünceye dek cici bakın kendinize!! ^^

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

"Benim en sevdiğim söz Senden duyduğum ben'dir."
Özdemir Asaf